Predsezónne zľavy 35 %! Končí o

Mojstromcek.sk smrekovce Smrekovec Sibirica 150 cm - umelý vianočné stromček

Smrekovec Sibirica 150 cm - umelý vianočné stromček

DOPRAVA ZADARMO - 30 150 CM novinka

Veľmi elegantný Smrekovec Sibirica, ktorý dodá Vášmu domovu tú pravú vianočnú atmosféru! Naše umelé smrekovce, kužeľové stromčeky, sú posledné roky veľmi obľúbené pre ich tvar. S našimi smrekovcami sa už nemusíte starať o .. viac

Končí za
189,00
-35%
123,00

Dostupnosť tovaru: Expedujeme ihneď!

Smrekovec Sibirica 150 cm - umelý vianočné stromček

Veľmi elegantný Smrekovec Sibirica, ktorý dodá Vášmu domovu tú pravú vianočnú atmosféru!

Naše umelé smrekovce, kužeľové stromčeky, sú posledné roky veľmi obľúbené pre ich tvar. S našimi smrekovcami sa už nemusíte starať o zdobenie stromčeka, lebo už na nich nájdete LED optické vlákna a na niektorých tiež svietiace snehové vločky, šišky.

Ihličie na týchto stromčekoch je vyrobené z tenkých vlákien, ktoré na koncoch svieti. Stromčeky s týmto ihličím sa posledné roky stávajú oveľa obľúbenejšie.

Aby Váš nový stromček vyzeral dokonale, dôkladne rozložte vetvičky. Rovnako ako pri všetkých našich stromčekoch, Smrekovec Sibirica je ľahké zostaviť a ďalej s ním manipulovať. Ide o štandardný typ rozloženia. Pri tomto type rozloženia je iba na Vás, v akom sklone budú vetvičky, musíte si sami rozložiť do požadovaného sklonu ako kmeňové vetvy, tak aj tie menšie.

Samozrejmosťou je kovový stojan, ktorý je vybavený gumovými nožičkami odolnými proti poškrabaniu, a tiež textilný obal na uschovanie stromčeka. Zaručujeme Vám unikátny a štýlový vzhľad našich stromčekov, ktoré v žiadnej inej firme nenájdete - vďaka nášmu vlastnému dizajnérovi.

Pozor: Pred kúpou stromčeka si dobre rozmyslite jeho veľkosť. Do celkovej výšky stromčeka je zahrnutá aj špička, najvyššia zvislá vetvička, jej dĺžka je 10 cm.

Prajeme Vám príjemne strávené Vianočné sviatky!

Parametre

Značky: All4Customer
Záruka: 24 mesiacov
Výška: 150 cm
Šírka: 70 cm
Materiál: Umelá hmota
typ: stromčeky
Farba: zelená
Typ ihličnanov: smrekovec
Podľa ihličie: Fiber (optická vlákna)
Dostupnosť tovaru: Expedujeme ihneď!
DPH: Cena je uvedená s 21% DPH

Odporúčame tiež:

NOVINKY NA EMAIL

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)

Staň sa fanúšikom

NASLEDUJ NÁS