Likvidácie skladu! Zľavy 35 - 77 %! Končí o

Môj stromček.sk - Prémiová kvalita od jednotky na trhu 2D a 3D ihličie. V čom je rozdielne?

2D a 3D ihličie. V čom je rozdielne?


 

Doby, kedy umelý vianočný stromček pripomínal len zďaleka ten reálny, sú už dávno preč! Náš internetový obchod ponúka vianočné stromčeky, ktoré sú takmer dokonalou kópiou stromčekov živých, a to predovšetkým vďaka realistickým, husto vrstveným vetvičkám z tých najkvalitnejších PE (polyetylén) a PVC (polyvinylchlorid) materiálov. Vybrať si môžete vianočné stromčeky s 2D, 3D, či dokonca full 3D ihličím, ktoré udržia mnoho Vašich obľúbených ozdôb. Nikdy ste o takomto označení nepočuli? Prečítajte si celý náš článok a zistite, čím sa tieto prevedení od seba líšia.

Umelé vianočné stromčeky s 2D ihličím

Hoci sa v posledných rokoch na trhu objavili umelé vianočné stromčeky s 3D ihličím, ich predchodcovia sú u našich zákazníkov stále vo veľkej obľube. A nie je sa čomu diviť, jedná sa o veľmi kvalitné prevedenie. Umelé stromčeky z klasického 2D ihličia sú vyrábané z nastrihaných PVC fólií požadovaných dĺžok, tvarov a hustôt, ktoré sa ďalej precízne spracovávajú. Ak hľadáte lacnejšiu, avšak peknú variantu vianočného stromčeka, sú pre Vás stromčeky s 2D ihličím tou najlepšou voľbou!

Umelé vianočné stromčeky s 3D ihličím

Výroba umelých vianočných stromčekov z mäkkého 3D ihličia je o niečo zložitejšia a je potreba najnovších technológií a výrobných postupov. Vianočné stromčeky s označením "3D ihličie" majú viditeľné konce ihličia vyrobené z kvalitných PE materiálov, ktoré sa odlievajú do foriem a vznikajú tak časti vetvičiek. V stredovej časti stromčekov sa nachádza klasické ihličie z PVC. Táto kombinácia materiálov docieli väčšie bohatosti vetvičiek a cenovej dostupnosti. Umelý stromček s 3D ihličím bude vyzerať veľmi reálne a svojím vzhľadom ohromí priateľov a blízkych, ktorí z Vášho stromčeka nespustí oči!

NOVINKY NA EMAIL

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)

Staň sa fanúšikom

NASLEDUJ NÁS