Likvidácie skladu! Zľavy 35 - 77 %! Končí o

Môj stromček.sk - Prémiová kvalita od jednotky na trhu Aké budú Vianoce 2019?

Aké budú Vianoce 2019?

Aké budú Vianoce 2019?

Podľa najnovších trendov by mal Vianoce opustiť duch konzumu a mali by sme sa vrátiť k prírodným materiálom. Čoraz obľúbenejšie sa stávajú vlastnoručne vyrobené vianočné ozdoby. Výroba týchto ozdôb nie je príliš finančne náročná a urobia oveľa väčšiu radosť, pretože sú vyrobené doma a s láskou. Pri ich výrobe môžete použiť napríklad škrupinky vlašských orechov, prírodné konáriky, brezovú kôru, sušené pomaranče či jablká. Nebojte sa použiť ani škoricu, sušené papričky, badián a iné zaujímavé korenie.

Radi s deťmi vyrábate vianočné ozdoby či dekorácie? V tom prípade sa pustite do výroby adventných vencov, svietnikov či iných vianočných dekorácií, pretože tieto Vianoce to je to pravé.

Z prírodnych materiálov môžete vyrobiť adventné vence, sviečky ale tiež ozdoby na stromček. Sušené plátky pomarančov alebo vystrihované snehové vločky z papiera či sviečky v orehocvých škrupinkách dodajú Vášmu stromčeku nádych starých tradícií. Pôvodne sa totiž stromčeky zdobili práve takto - papierovými ozdobami, ovocím alebo medovníčkami.

Aké farby sú tento rok "in"?

Tradičnú červenú farbu, ktorá nikdy nesklame, tento rok vystrieda farba biela alebo strieborná. Do módy čoraz viac prichádzajú aj pastelové farby, napríklad pistáciová alebo mätová, ktoré sú čoraz obľúbenejšie. Tmavomodrá farba ustupuje a nahrádza ju ľadová modrá. Záleží iba na Vás, či si vyberiete stromček ladený do svetlej modrej, bielej alebo klasickej červenej. Dôležité je, aby sa Vám a Vašim deťom stromček páčil a navodil tú správnu kúzelnú atmosféru Vianoc.

NOVINKY NA EMAIL

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)

Staň sa fanúšikom

NASLEDUJ NÁS