Likvidácie skladu! Zľavy 35 - 77 %! Končí o

Môj stromček.sk - Prémiová kvalita od jednotky na trhu Ako mať svoj stromček čo najkúzelnejšou?

Ako mať svoj stromček čo najkúzelnejšou?

Každý rok sa môžeme v novinách, časopisoch i na internete dočítat o módnych trendoch v obliekaní na jar, jeseň, o aktuálnych trendoch v bytových doplnkoch a túto tému vždy už na jeseň postihne aj vianočné stromčeky. Je jedno, či sa jedná o živý smriečok či o umelý vianočný stromček, dizajnéri sa zameriavajú na všetky.

Klasikou je červená a strieborná

Česi však príliš týmto trendom v zdobení ako umelých vianočných stromčekov, tak živých stromčekov nepodliehajú. Z praktických dôvodov nemení každý rok farbu ozdôb, ale naopak väčšinou nakupujú dekorácie tak, aby im ladili k tým kúpeným skôr. Klasikou medzi farbami potom zostáva červená a strieborná. Voľnejšiu ruku potom majú najmä tí, ktorí sa rozhodli pre umelý vianočný stromček, či už jedličku, umelý vianočný smrek či borovicu. Nemusí totiž každý rok kupovať stromček nový, a tak môžu ušetrené peniaze investovať napríklad do ozdôb a dekorácií. Nazdobiť originálny umelý vianočný stromček však možno aj veľmi lacno.

Domáca výroba ozdôb

V posledných rokoch sa medzi populárne ozdoby dostali opäť prírodné dekorácie. Drevené figúrky, slamené ozdoby i netradičné materiály. Veľa ozdôb možno vyrábať doma, a tým si možno už skôr navodiť tú pravú sviatočnú atmosféru. Populárne sú pečené perníčky, sušené jablká, pomaranče, tí kreatívnejší sa potom púšťa do rôznych mašľou, keramiky i slaného cesta. Fantázii sa medze nekladú. Ďalším variantom je vyraziť do nejakého obchodného domu či supermarkete. Často už od septembra sa na vianočný sortiment zameriavajú. Z nepreberného množstva farieb, tvarov i materiálov si potom stačí vybrať ten vhodný pre váš dokonalý umelý vianočný stromček. Zapátrať tiež môžete na pôde či vo veciach po babičke, v móde je totiž aj retro.

Krásna rodinná tradícia

Zdobenie stromčeka patrí medzi najkrajšie vianočné tradície. Či už ste sa rozhodli pre živý ihličnan, či vlastníte tri umelé vianočné stromčeky, jedná sa o váš vianočný stromček a vyzdobiť si ho môžete podľa vašich predstáv a hlavne podľa predstáv detí, ktorým tieto zimné sviatky patrí. Módne trendy aj tipy sú na rodinnej tradície krátke. Každá rodina má totiž ten svoj najkrajší stromček.

NOVINKY NA EMAIL

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)

Staň sa fanúšikom

NASLEDUJ NÁS