Likvidácie skladu! Zľavy 35 - 77 %! Končí o

Môj stromček.sk - Prémiová kvalita od jednotky na trhu Aký stromček si vybrať?

Aký stromček si vybrať?

Aký stromček si vybrať?

Neviete sa rozhodnúť, který stromček je ten pravý pre Vás? Ktorý najlepšie ozdobí Váš byt v období Vianoc? V tom prípade Vám radi poradíme. V súčasnosti je najobľúbenejším stromčekom smrek gold tradičný vo všetkých svojich veľkostiach. Je to overená klasika, ktorá nesklame.

Na našom facebooku môžete nájsť príspevky mnohých našich spokojných zákazníkov. Niektorí z nich nám po minuloročných Vianociach zaslali fotky svojich ozdobených stromčekov, kúpených v našom e-shope. Medzi nimi nájdete aj spomínaný smrek gold tradičný, který môžete vidieť na fotke.

Široká ponukastromčekov

Smrek kúpený v našom e-shope Vám nikdy neopadá a jeho farba bude stále krásne zelená. Vyzerátak merako živý! Pýši sa bohatými a hustými vetvami a stopercentnou kvalitou materiálu. Stromček kúpený v našom obchode Vám skrášli nie len tohtoročné Vianoce, ale tiež mnoho Vianoc budúcich. Dostupný je vo veľkostiach od 150 do 250 cm. Pokiaľ si nieste istí, či je smrek pre Vás tým pravým, máme pre Vás ponuku jedlí, borovíc a tují vo veľkostiach 120, 150, 180, 220 a 250 cm.

S nákupom neotáľajte, teraz máte jedinečnú možnosť kúpiť si stromček z našej ponuky s bezkonkurečnou zľavou a navyše nákupom v našom e-shope sa vyhnete vianočnému zhonu. Stromčeky doručujeme po celej republike zadarmo a sme Vám k dispozícii k akýmkoľvek otázkam na emailovej adrese info@mojstromcek.sk alebo na telefónnom čísle +420 777 470 538.

 

NOVINKY NA EMAIL

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)

Staň sa fanúšikom

NASLEDUJ NÁS