Môj stromček   >   Aký stromček si vybrať?

Aký stromček si vybrať?

Aký stromček si vybrať?

Neviete sa rozhodnúť, který stromček je ten pravý pre Vás? Ktorý najlepšie ozdobí Váš byt v období Vianoc? V tom prípade Vám radi poradíme. V súčasnosti je najobľúbenejším stromčekom smrek gold tradičný vo všetkých svojich veľkostiach. Je to overená klasika, ktorá nesklame.

Na našom facebooku môžete nájsť príspevky mnohých našich spokojných zákazníkov. Niektorí z nich nám po minuloročných Vianociach zaslali fotky svojich ozdobených stromčekov, kúpených v našom e-shope. Medzi nimi nájdete aj spomínaný smrek gold tradičný, který môžete vidieť na fotke.

 

 

 

Široká ponukastromčekov

Smrek kúpený v našom e-shope Vám nikdy neopadá a jeho farba bude stále krásne zelená. Vyzerátak merako živý! Pýši sa bohatými a hustými vetvami a stopercentnou kvalitou materiálu. Stromček kúpený v našom obchode Vám skrášli nie len tohtoročné Vianoce, ale tiež mnoho Vianoc budúcich. Dostupný je vo veľkostiach od 150 do 250 cm. Pokiaľ si nieste istí, či je smrek pre Vás tým pravým, máme pre Vás ponuku jedlí, borovíc a tují vo veľkostiach 120, 150, 180, 220 a 250 cm.

Neváhajte tak s objednávkou, do konca septembra môžete využiť bezkonkurenčnú akciu na 40% zľavu a nákupom v našom e-shopesa vyhnete vánočnému zhonu. Stromčeky doručujeme po celej republike zadarmo a sme Vám k dispozícii k akýmkoľvek otázkam na emailovej adrese info@mojstromcek.sk alebo na telefónnom čísle +421 221 201 053.