Likvidácie skladu! Zľavy 35 - 77 %! Končí o

Môj stromček.sk - Prémiová kvalita od jednotky na trhu Sadenie stromov - rozhovor s Martinou Pavelkovou

Sadenie stromov - rozhovor s Martinou Pavelkovou

Pripravili sme pre Vás rozhovor s Martinou Pavelkovou, členkou organizácie Sázíme stromy, v ktorom sa snaží priblížiť, ako kampaň funguje, čím je prínosná a jako môžete pomôcť aj Vy.

 

1.    Prečo ste sa rozhodli práve pre prácu v neziskovej organizácii Sázíme stromy?

Už dlhši čas som chcela robiť niečo smysluplné pre našu planétu. Sadenie stromov pre mňa znamená jednak jasný spôsob, ako naše okolie spraviť krajším, zdravším a příjemnějším pre život a zároveň, vďaka zapojeniu dobrovoľníkov alebo zamestnancov firiem, vidím v sadení možnosť, jako zapôsobiť na vedomie ľudí, že každý môže pre našu Zem niečo urobiť – že je to na každom z nás.

2.    Čo je cieľom Vašej organizácie, čoho chcete dosiahnuť?

Chceme, aby sa zazelenali aj tie miesta, kde by sa stromy normálne nevysadili. Aby sme oslovili čo najviac ľudí a organizácií, a aby pre nich bol vysadený strom tým prvým alebo aj ďalším krokom při podpore našej prírody.

3.    Akým spôsobom to funguje?

Lokality nasadenie hľadáme spolu s obecnými úradmi, stromy sadíme s miestnymi ľuďmi, dobrovoľníkmi alebo jako teambuildingové akcie. Peniaze získavame od firiem aj od jednotlivých nadšencov.

4.    Čo vás na Vašej práci najviac baví?

Sledovať rozosmiatych a šťastných ľudí počas sadenia stromov. Pozerať sa na nové aleje.

5.    Ako sa ľudia môžu zapojiť?

Pozrite sa na náš facebook a príďte na stenie stromov, ktoré organizujeme.
Nájdite vo svojom okolí voľné miesta, kde je možné stromy vysadiť a príďte so svojim nápadom za nami.
Porozprávajte sa o našej práci so svojim zamestnávateľom a povedzte mu, že by sa Vám páčilo, keby s nami sadí stromy aj Vaša firma…

6.    Jako vnímáte našu spoločnú kampaň Chránime lesy?

Máme z nej veľkú radosť! Peniaze využijeme konkrétne na sadenie v obci Šenov při Ostrave, kde dobrovoľníci vysadia stromy při príležitosti osláv 250. Výročia miestneho kostola. V ďalšej etape bude vysadený pás stromov, který pomôže odtieniť štvroprúdovú cestu, ktorá vedie v bezprostrednej blízkosti kostola.

Zapojte sa do kampane aj Vy! Kúpte stromček v našom e-shope mojstromcek.sk a podporte výsadbu zelene. Pozrite sa na video a zistite viac o kampani na tejto stránke.

 

NOVINKY NA EMAIL

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)

Staň sa fanúšikom

NASLEDUJ NÁS