Likvidácie skladu! Zľavy 35 - 77 %! Končí o

Môj stromček.sk - Prémiová kvalita od jednotky na trhu Súťaž o LCD televízor

Súťaž o LCD televízor

Súťaž o LCD televízor


Súťaž prebieha od 1. 8. 2014 do 15. 12. 2014

Tipnite si, koľko kusov nášho stromčeka „Smrk Gold tradiční 180 cm“ sa predá v období od 1.8.2014 do 15.12.2014 dohromady v našich e-shopoch www.mujstromecek.czwww.mojstromcek.sk nebo www.mojachoinka.pl a autor najpresnejšieho tipu od nás pod stromček dostane LCD televízor Samsung.

Súťažiacim sa stáva každý, kto v danom období zakúpi vianočný stromček v e-shope www.mujstromecek.czwww.mojstromcek.sk nebo www.mojachoinka.pl.
Každý kupujúci od nás po nákupe dostane email s emailovou adresou, na ktorú bude môcť odoslať  svoj tip.

 

Každý súťažiaci môže odoslať len jeden tip. Súťažiaci, ktorý odošle viac než jeden tip, bude automaticky vyradený zo súťaže.

Výhercom sa stane autor najpresnejšieho tipu. V prípade zhody tipov niekoľkých súťažiacich sa výhercom stane autor tipu, ktorý sme dostali ako prvý v poradí.

 

Výherca bude kontaktovaný e-mailom, po ukončení súťažného kola.

 

Výhry budú výhercovi odovzdané najneskôr do 30 dní od skončenia súťaže.

 

Výsledky budú zverejnené na webe www.mujstromecek.czwww.mojstromcek.sk alebo www.mojachoinka.pl.Ceny nie je možné vymáhať právnou cestou. Za výhru nemožno získať finančnú náhradu.

Účasťou v súťaži vyjadruje súťažiaci súhlas s týmito pravidlami a podmienkami súťaže. Zároveň vyjadruje svoj súhlas v súlade so zákonom č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů (slovenská verzia je „č. 122/2013 Z. z.., o ochrane osobných údajov“, neviem, podľa akej legislatívy to robíte) so spracovaním osobných údajov.

 

NOVINKY NA EMAIL

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)

Staň sa fanúšikom

NASLEDUJ NÁS