Likvidácie skladu! Zľavy 35 - 77 %! Končí o

Môj stromček.sk - Prémiová kvalita od jednotky na trhu UKONCENO-Ako vyhrať Wellness pobyt pre 2 osoby

UKONCENO-Ako vyhrať Wellness pobyt pre 2 osoby

Ako vyhrať Wellness pobyt pre 2 osoby?

1. Nakúpte ľubovoľný vianočný stromček z našej ponuky v termíne od 1. 12. 2019 do 15. 12. 2019
2. Vyplňte formulár, ktorý Vám obratom zašleme v potvrdzovacom e-maile
2. Tipnite si, koľko stromčekov veľkosti 250 cm sa dokopy predá na www.mujstromecek.cz a www.mojstromcek.sk 
    v období 1. 1. 2019 - 15. 12. 2019
4. Vyhrajte Wellness pobyt pred 2 osoby!


Možno sa šťastie usmeje práve na Vás! Presné znenie súťažných podmienok nájdete nižšie.

Úplné súťažné podmienky

1. Usporiadateľ súťaže

Usporiadateľom a organizátorom súťaže je internetový obchod Můj Stromeček.cz, IČ 01824651, se sídlem Hladnovská 1255/23, Ostrava 710 00 (ďalej len "usporiadateľ")

2. Miesto a doba trvania súťaže

Súťaž prebehne prostredníctvom internetového obchodu www.mujstromecek.cz a www.mojstromcek.sk v termíne od 1.12.2019 do 15.12.2019. Usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeniť dobu trvania súťaže.

3. Účastníci súťaže

Účastníkom súťaže sa môže stať iba fyzická osoba staršia 18 rokov s trvalým bydliskom na území Českej rebubliky či Slovenka, ktorá riadne a pravdivo vyplní súťažný formulár (ďalej len "súťažiaci").

Účasťou v súťaži vyjadruje súťažiaci súhlas s týmito pravidlami a podmienkami súťaže. Zároveň vyjadruje svoj súhlas podľa zákona č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov so spracovaním osobných údajov.

Každý súťažiaci sa môže zúčastniť súťaže, resp. zaslať vyplnený súťažný formulár, iba raz, v opačnom prípade bude zo súťaže vyradený. Takisto budú vylúčení súťažiaci, ktorí uvedú nesprávne, neúplné alebo zavádzajúce údaje, alebo u ktorých bude podozrenie z podvodného či nekalého konania v súťaži. Súťaže sa nesmú zúčastniť zamestnanci usporiadateľa vrátane ich rodinných príslušníkov a príbuzných. Objednávka, ktorá bude stornovaná či neuhradená, bude zo súťaže vylúčená.

4. Mechanizmus súťaže

Princíp súťaže je jednoduchý, stačí zaslať váš tip na otázku: "Koľko vianočných stromčekov veľkosti 250 cm sa dokopy predá na e-shopoch CZ + SK v období od 1. 1. 2019 do 15. 12. 2019?" prostredníctvom formulára na súťažnej stránke. Tip najbližší správne odpovede vyhráva. V prípade zhody vyhráva súťažiaci, ktorý svoju odpoveď zaslal skôr.

5. Cena

Výherná cena: Wellness pobyt pre 2

Usporiadateľ súťaže si vyhradzuje právo na zmenu výhry, takisto môže usporiadanú súťaž kedykoľvek predĺžiť, prerušiť, alebo bez udania dôvodu zdrušit bez nároku na náhradu. Akékoľvek vymáhanie výhry alebo účasti v súťaži právnou cestou je vylúčené. V prípade sporu či nejasností patrí právo rozhodovania usporiadateli súťaže.

6. Vyhodnotenie súťaže

Po ukončení súťaže bude výherca kontaktovaný emailom. Výsledky súťaže budú tiež zverejnené na našich facebookových stránkach. Voucher bude výhercovi zaslaný elektronicky prostredníctvom emailu najneskôr do 20. 12. 2018.

NOVINKY NA EMAIL

O zľavách a výpredajoch informujeme e-mailom.
Pre odberateľov pripravujeme aj rôzne výhody;)

Staň sa fanúšikom

NASLEDUJ NÁS