Súťaž o Samsung Galaxy S8 64GB

SMREKY

Jeden z najobľúbenejších a najkrajších umelých vianočných stomků je smrek, ktorý pre svoje veľmi realistické vetvičky a husto vrstvené ihličie vyzerá prirodzene a je na nerozoznanie od stromčeka živého. Precízne spracovanie, kvalitné materiály aj jednoduché zloženie, to sú hlavné výhody umelých vianočných smrekov, ktoré Vám ponúkame rovno v dvoch prevedení:

Umelý vianočný stromček smrek Platinum

Vianočné stromčeky Platinum patrí medzi bestsellery na poli umelých stromčekov. Toto prevedenie ponúka ultra-realistický vzhľad, jeho vetvičky vyzerajú skvele aj neozdobené. Platinum stromčeky sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov. Stromčeky idú ľahko zložiť, rozložiť a sú nenáročné na skladovanie.

Umelý vianočný stromček smrek Exclusive

Umelé stromčeky rady Exclusive pripomínajú živý stromček. Disponujú FULL3D ihličím, vďaka ktorého je toto prevedenie v poslednej dobe veľmi žiadané. Husto vrstvené vetvičky a vysoká kvalita materiálov vytvára nádherný umelý stromček, ktoré dokáže vyčarovať kúzlo Vianoc v každej domácnosti.

28 produktov

Radí sa podľa

Najviac kupujete

Najnovšie

Strana: 1 3

Umelý vianočný stromček smrek a jeho typy

V našom internetovom obchode nájdete širokú škálu typov vianočných smriečkov. Elegantný smrek kanadský disponuje dvojfarebným ihličím, vďaka ktorého pripomína živý vianočný strom, zatiaľ čo smrek prírodný je určený predovšetkým pre milovníkov klasického vzhľadu vianočného stromu. Ďalším veľmi obľúbeným typom je smrek Tajga, ktorý vás zaujme svojou nadčasovosťou.

Umelý vianočný stromček smrek podľa veľkosti

Vyberajte zo smrekov vo veľkosti od 180 cm až do 250 cm. umelý stromček vysoký 180 cm je ideálnym riešením pre malé miestnosti panelových domov, ako sú predsiene, detské izby a pracovne. Vianočný stromček s veľkosťou 2,5m potrebuje dostatok miesta, je vhodný do věších izieb, predovšetkým obvývacích miestností, či verejných priestorov. Táto veľkosť je obľúbená hlavne u rodín s deťmi. Ozdobiť ho dá poriadnu prácu, ale na oplátku Vám do domácnosti vnesie nezameniteľnú vianočnú atmosféru.